Nová registrace
26.-28.
srpen

KONA Enduro Race Morávka

Malá Morávka | 17° 18' 14.321" E 50° 2' 0.756" N
Cíl: Malá Morávka - Ski areál Kopřivná pod Pradědem

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 RACE 58611 Říha Jakub 1992 REM CZE N1 TEAM Ano
2 EBIKE 46588 Myšík Milan 1993 EM18+ CZE TREK KUR ENDURO Ano
2 RACE 46588 Myšík Milan 1993 REM CZE TREK KUR ENDURO Ano
3 RACE 100701 Kalousek Jakub 2005 U21M CZE Sk Žamberk Tessuti sport Ano
4 RACE 58598 Adami Maxim 2001 REM CZE Bikeporn - Chimpanzee Team Ano
5 RACE 59200 Pokštefl Michal 1991 REM CZE KOLA-BBM.CZ Ano
6 RACE 75474 Pivnička Jakub 2005 U21M CZE BIKESTRIKE.COM Ano
7 RACE 107769 Vondrášek Jakub 1995 REM CZE Spectrumbike Specialized Ano
8 RACE 105840 caska ivo 1983 R35-44 CZE PTBshop.cz Ano
9 RACE 3932 Charvát Matěj 1985 R35-44 CZE Banshee bikes / charvatBros Ano
10 EBIKE 108323 Moudrý Vojtěch 2000 EM18+ CZE TREK KUR ENDURO Ano
10 RACE 108323 Moudrý Vojtěch 2000 REM CZE TREK KUR ENDURO Ano
11 RACE 46402 Tejchman Přemek 1988 REM CZE Qayron Factory Team Ano
12 RACE 42927 Hartl Štěpán 2003 U21M CZE Snowboard Zezula Ano
13 RACE 46679 Prokop Michal 1981 R35-44 CZE Rock Machine Ano
14 RACE 88658 Špalek Michal 1983 R35-44 SVK Sportservis Bratislava Ano
15 EBIKE 46775 Šván Vojtěch 1988 EM18+ CZE EVIL Bikes Czech Ano
15 RACE 46775 Šván Vojtěch 1988 REM CZE EVIL Bikes Czech Ano
16 RACE 323350 Maxa Adam 2004 U21M CZE Rock Machine - PTBshop.cz Ano
17 RACE 88849 Jaroš Kamil 2002 U21M CZE Ano
18 RACE 103625 Buday Jakub 1998 REM SVK Ano
19 RACE 62585 GRÖBL Tomáš 1998 REM CZE Matylda Ano
20 EBIKE 46724 Vaner Jan 1983 EM18+ CZE TREK KUR Enduro Team Ano
20 RACE 46724 Vaner Jan 1983 R35-44 CZE TREK KUR Enduro Team Ano
21 RACE 204191 Soukal Matěj 2004 U21M CZE Ano
22 RACE 106441 Schubert Marc 1985 R35-44 GER ShredErz e.V. Ano
23 RACE 106361 Morawski Filip 1999 REM CZE Top on Trail team Ano
24 RACE 105162 Hanák Ondřej 2003 U21M CZE BIKE puzzle team Ano
25 RACE 323615 Daniel Filip 2005 U21M CZE Ano
26 RACE 105140 Schubert André 1980 R35-44 GER ShredErz e.V. Ano
27 RACE 87662 Drabik Peter 1973 R45-54 SVK OKOEVERYWHERE RACING Ano
28 RACE 323437 Pecina Robert 1985 R35-44 CZE Ano
29 RACE 42049 Křížek Miroslav 1978 R35-44 CZE Commencal FDF Team Ano
30 RACE 99286 Nevrkla Mikuláš 1998 REM CZE Bikeporn - Chimpanzee Team Ano
31 RACE 326646 Kučera Martin 2004 U21M CZE Ano
32 RACE 84789 Nirnberg Petr 1990 REM CZE Ano
33 RACE 77804 Hynčica Vlastimil 1978 R35-44 CZE Top on Trail . Whyte Ano
34 RACE 47120 Čižinský Milan 1974 R45-54 CZE Madesign World Racing Ano
35 RACE 99550 Čermák Michal 1981 R35-44 SVK Progressive Riding Ano
36 RACE 73588 Bureš Miroslav 1989 REM CZE ČOV Expert racing Ano
37 RACE 106461 Lindner Kevin 1991 REM GER ShredERZ Ano
38 RACE 323745 Skiba Karol 2000 REM POL Ano
39 RACE 325074 Brát Matěj 1978 R35-44 CZE BLUE FLY enduro team Ano
40 RACE 107416 Cerny Marek 1973 R45-54 CZE B4 Team Ano
41 RACE 328479 Kučera David 2000 REM CZE Ano
42 RACE 105449 Maroul Tomáš 2002 U21M CZE GAPP System - Kolofix Ano
43 RACE 94501 Seidl Martin 2001 REM CZE FDF Commencal team Ano
44 RACE 24284 Vlček Michal 1986 R35-44 CZE Bikeservis.eu Ano
45 RACE 53453 Hynčica Petr 1973 R45-54 CZE Top no Trail Ano
46 RACE 107413 Sehnal Martin 1982 R35-44 CZE B4 Team Ano
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    logo magenta
  • Generální mediální partner
    Nova logo
  • DODAVATELÉ
           bikeporn logo katmar  rouvyDatový zdroj 1   lawi2   vtkulate

  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

      iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB