Nová registrace
1.-3.
červenec

Nova Sport Enduro Race Zadov

Zadov | 13° 37' 10.695" E 49° 4' 3.579" N
Cíl: Zadov - Dolní stanice lanovky Kobyla

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 RACE 46588 Myšík Milan 1993 REM CZE TREK KUR ENDURO Ano
2 RACE 58611 Říha Jakub 1992 REM CZE N1 TEAM Ano
3 RACE 100701 Kalousek Jakub 2005 U21M CZE Sk Žamberk Tessuti sport Ano
4 RACE 58598 Adami Maxim 2001 REM CZE Bikeporn - Chimpanzee Team Ano
5 RACE 59200 Pokštefl Michal 1991 REM CZE KOLA-BBM.CZ Ano
6 RACE 107769 Vondrášek Jakub 1995 REM CZE Spectrumbike Specialized Ano
7 RACE 62585 GRÖBL Tomáš 1998 REM CZE Matylda Ano
8 RACE 323350 Maxa Adam 2004 U21M CZE Rock Machine - PTBshop.cz Ano
9 RACE 105840 caska ivo 1983 R35-44 CZE PTBshop.cz Ano
10 RACE 99690 Koryťák Milan 1999 REM CZE Sport Team Nýrsko Ano
11 RACE 47257 Schwarz Pavel 1981 R35-44 CZE FRbikes Ano
12 RACE 100404 Čepelák Jan 1994 REM CZE CTM JCbike Racing Ano
13 RACE 52248 Paur Ondřej 1991 REM CZE MONDRAKER racing team Ano
14 RACE 53758 Dobner Jan 1982 R35-44 CZE Ano
15 RACE 42927 Hartl Štěpán 2003 U21M CZE Snowboard Zezula Ano
16 RACE 105140 Schubert André 1980 R35-44 GER ShredErz e.V. Ano
17 RACE 100407 Roušavý Vojtěch 1998 REM CZE JC Bike Ne
18 RACE 103625 Buday Jakub 1998 REM SVK Ano
19 RACE 88849 Jaroš Kamil 2002 U21M CZE Ano
20 RACE 99483 Puffer Dominik 1993 REM CZE FDF Bike Shop Ano
21 RACE 107441 Hanzlík Jan 1995 REM CZE Maloch Racing Team Ano
22 RACE 106441 Schubert Marc 1985 R35-44 GER ShredErz e.V. Ano
23 RACE 75474 Pivnička Jakub 2005 U21M CZE BIKESTRIKE.COM Ano
24 RACE 204191 Soukal Matěj 2004 U21M CZE Ano
25 RACE 105162 Hanák Ondřej 2003 U21M CZE BIKE puzzle team Ano
26 RACE 48743 KLOKOČKA Vojtěch 2004 U21M CZE BIKESTRIKE.COM Ano
27 RACE 42049 Křížek Miroslav 1978 R35-44 CZE Commencal FDF Team Ano
28 RACE 47120 Čižinský Milan 1974 R45-54 CZE Madesign World Racing Ano
29 RACE 108323 Moudrý Vojtěch 2000 REM CZE TREK KUR ENDURO Ano
30 RACE 323762 Malý Petr 1995 REM CZE Commencal FDF Team Ano
31 RACE 46823 Frenk Petr 1984 R35-44 CZE Protocycles Ano
32 RACE 329348 Krupa Maroš 2006 U21M SVK OKOEVERYWHERE RACING Ano
33 RACE 323437 Pecina Robert 1985 R35-44 CZE Ano
34 RACE 328293 Dragoun Václav 2005 U21M CZE COPR TJ Přeštice Ano
35 RACE 99550 Čermák Michal 1981 R35-44 SVK Progressive Riding Ano
36 RACE 99286 Nevrkla Mikuláš 1998 REM CZE Bikeporn - Chimpanzee Team Ano
37 RACE 84789 Nirnberg Petr 1990 REM CZE Ano
38 RACE 99797 Rötschke Erik 2001 REM GER Ano
39 RACE 46724 Vaner Jan 1983 R35-44 CZE TREK KUR Enduro Team Ano
40 RACE 99868 Arnhold Lucas 1995 REM GER ShredErz e.V. Ano
41 RACE 325074 Brát Matěj 1978 R35-44 CZE BLUE FLY enduro team Ano
42 RACE 82211 Krajčoviech Peter 1992 REM SVK Ano
43 RACE 73588 Bureš Miroslav 1989 REM CZE ČOV Expert racing Ano
44 RACE 323745 Skiba Karol 2000 REM POL Ano
45 RACE 157442 Haluza Tomáš 2005 U21M CZE Enduro Beast Brno Ano
46 RACE 102326 Ledecký Michal 1990 REM CZE Bike Family Ano
47 RACE 96647 Drabik Oliver 1995 REM CZE OKOeverywhere Ano
48 RACE 105449 Maroul Tomáš 2002 U21M CZE GAPP System - Kolofix Ano
49 RACE 53715 Szep Milan 1966 R55+ CZE BIKESTRIKE.COM Ano
50 RACE 105844 Čablík Jakub 1992 REM CZE Sapa bike Ano
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    logo magenta
  • Generální mediální partner
    Nova logo
  • DODAVATELÉ
           bikeporn logo katmar  rouvyDatový zdroj 1   lawi2   vtkulate

  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

      iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB