Nová registrace
11.-13.
červen

FOX Enduro Race Klínovec

Trail Park Klínovec | 12° 56' 34.786" E 50° 23' 5.831" N
Cíl: Trail Park Klínovec

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
2 RACE 46588 Myšík Milan 1993 REM CZE TREK KUR ENDURO Ano
3 RACE 46679 Prokop Michal 1981 R35-44 CZE Rock Machine Ano
4 RACE 46402 Tejchman Přemek 1988 REM CZE Qayron Factory Team Ano
5 RACE 58611 Říha Jakub 1992 REM CZE N1 TEAM Ano
6 RACE 48743 KLOKOČKA Vojtěch 2004 U21M CZE BIKESTRIKE.COM Ano
7 RACE 99286 Nevrkla Mikuláš 1998 REM CZE Bikeporn - Chimpanzee Team Ano
8 RACE 100051 Szymczuk Łukasz Lusiek 1995 REM POL Whyte Racing Ano
9 RACE 46724 Vaner Jan 1983 R35-44 CZE TREK KUR Enduro Team Ano
10 RACE 106461 Lindner Kevin 1991 REM GER ShredERZ Ano
11 RACE 108323 Moudrý Vojtěch 2000 REM CZE TREK KUR ENDURO Ano
12 RACE 58598 Adami Maxim 2001 U21M CZE Bikeporn - Chimpanzee Team Ano
13 RACE 42927 Hartl Štěpán 2003 U21M CZE Snowboard Zezula Ano
14 RACE 54978 Žilák František 1981 R35-44 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
15 RACE 85642 Paták Jiří 1992 REM CZE MONDRAKER ENDURO TEAM Ano
16 RACE 99101 Zadák David 1999 REM CZE CYKLOTEAM Ostrov Ano
17 RACE 52738 Morávek Petr 1990 REM CZE Shibak Ano
18 RACE 323436 Bálek Boris 1991 REM CZE ORE MTB RACING TEAM Ano
19 RACE 94460 Tarkowski Marcin 1993 REM POL Freaky Rippers Ano
20 RACE 50098 Moško Martin 1990 REM CZE Commencal FDF Team Ano
21 RACE 106441 Schubert Marc 1985 R35-44 GER ShredErz e.V. Ano
22 RACE 105717 Bartůněk Ota 2003 U21M CZE KRAB CYCLES Ano
23 RACE 97685 Kulhavý Radek 1984 R35-44 CZE Protocycles Ano
24 RACE 105140 Schubert André 1980 R35-44 GER ShredErz eV Ano
25 RACE 106361 Morawski Filip 1999 REM CZE Ano
26 RACE 42049 Křížek Miroslav 1978 R35-44 CZE Commencal FDF Team Ano
27 RACE 105840 caska ivo 1983 R35-44 CZE PTBshop.cz Ano
28 RACE 46628 Sýkora Štefan 1995 REM CZE Ano
29 RACE 47120 Čižinský Milan 1974 R45-54 CZE Madesign World Racing Ano
30 RACE 102326 Ledecký Michal 1990 REM CZE Bike Family Ano
31 RACE 107361 Granát Matěj 1999 REM CZE GAPP System - Kolofix Ano
32 RACE 49849 Reisner Petr 1975 R45-54 CZE GIANT cycling team Ano
33 RACE 105449 Maroul Tomáš 2002 U21M CZE GAPP System - Kolofix Ano
34 RACE 54970 Radil Jakub 1987 REM CZE Kolofix Ano
35 RACE 105813 Doškář Petr 1985 R35-44 CZE Ano
36 RACE 107441 Hanzlík Jan 1995 REM CZE Maloch Racing Team Ano
37 RACE 84789 Nirnberg Petr 1990 REM CZE Ano
38 RACE 42082 Pavlas Jakub 1987 REM CZE BIKESTRIKE.COM Ano
39 RACE 105844 Čablík Jakub 1992 REM CZE Sapa bike Ano
40 RACE 75954 Tejkal Zbyněk 1983 R35-44 CZE AMOKbikers Ano
41 RACE 99645 Šrail Milan 1978 R35-44 CZE MMMM Ano
42 RACE 323586 Zúbek Petr 1970 R45-54 CZE ZUBR Racing Ano
43 RACE 99690 Koryťák Milan 1999 REM CZE Sport Team Nýrsko Ano
44 RACE 105162 Hanák Ondřej 2003 U21M CZE BIKE puzzle team Ano
45 RACE 86345 Ikonomidis Daniel 1994 REM CZE Commencal FDF Team Ano
46 RACE 62666 Svoboda Ondřej 1983 R35-44 CZE Zebra Ano
47 RACE 92577 kubica david 1970 R45-54 CZE TrosKos Palava Ano
48 RACE 106507 Laudát Vít 1994 REM CZE Hnízdil Team Ano
49 RACE 54968 Průdková Barbora 1996 RZ CZE Multicraft MTB Team Ano
50 RACE 72712 Miko Ladislav 1989 REM CZE Ano
51 RACE 73588 Bureš Miroslav 1989 REM CZE ČOV Expert racing Ano
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    logo magenta
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    Nutrend
  • Generální mediální partner
    Nova logo
  • DODAVATELÉ
           bikeporn logo katmar  rouvyDatový zdroj 1   lawi2   vtkulate

  • SERVISNÍ DEPO
    Kolofix logo
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    impulsDatový zdroj 339x  iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB   EWS Qualifier