Nová registrace

Neaktuální sezóna

Pozor, nacházíte se v detailu jednoho z předchozích ročníků závodu. Tato stránka o závodě není pro tento rok aktuální. Doporučujeme přejít na aktuální ročník závodu! Pokud si chcete pouze prohlédnout informace z předchozího ročníku, ignorujte prosím toto oznámení a pokračujte.

Přejít na letošní ročník

11.-12.
září

KONA Enduro Race Špičák

Špičák na Šumavě | 13° 13' 16.811" E 49° 9' 55.679" N
Cíl: Bikepark Špičák

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
451 EJUN 324433 Střádal Filip 2008 JN CZE Ano
452 EJUN 323624 Quis Richard 2007 JN CZE Sportovní kurzy opava Ano
453 EJUN 323349 Čáp Jakub 2008 JN CZE Ano
454 EJUN 108468 Valnohová Nicol 2008 JN CZE Enduro Beast Brno Ano
455 EJUN 326634 Geisler Richard 2007 JN CZE FRP - Freeride Pyčo Ano
456 EJUN 244934 Hűbl Matyáš 2007 JN CZE Ano
457 EJUN 105933 Novák Maxmilián 2007 JN CZE Ano
458 EJUN 324804 Bláha Tomáš 2007 JN CZE Fly_crew Ano
459 EJUN 324927 Pavlíček Jáchym 2007 JN CZE Ano
460 EJUN 324654 Pařízek Lukáš 2007 JN CZE Ano
461 EJUN 100524 černý dominik 2007 JN CZE bmx&4x team brno Ano
462 EJUN 108711 Daněk Dominik 2007 JN CZE Sportovní Kurzy.cz Ano
463 EJUN 234248 Cvach Petr 2009 JR CZE Ano
464 EJUN 105148 Smítal Šimon 2009 JR CZE Ano
465 EJUN 103148 PROCHÁZKA Nicholas Martin 2009 JR CZE Commencal FDF TERRAPRO Racing Ano
466 EJUN 101471 Dorňák Kryštof 2009 JR CZE Ano
467 EJUN 280965 Švadleňák Matěj 2009 JR CZE Ano
468 EJUN 105784 Vít Ondra 2010 JR CZE Blue Fly Riders Ano
469 EJUN 325403 Randýsek Jindřich 2009 JR CZE Bendl 98 Ano
470 EJUN 105776 Beran Jaroslav 2009 JR CZE Blue Fly Enduro Kids Team Ano
471 EJUN 107796 Moravec Šimon 2010 JR CZE Trutnov Trails Ano
472 EJUN 326615 Budínský Lukáš 2009 JR CZE Ano
473 EJUN 324210 Soumar Štěpán 2009 JR CZE Ano
474 EJUN 96693 Kokeš Šimon 2010 JR CZE RIDEKO bike shop Ano
475 EJUN 326668 Mejstřík Lukáš Jiří 2009 JR CZE Ano
476 EJUN 326673 Horňák Josef 2009 JR CZE Ano
477 EJUN 100525 černý ondřej 2009 JR CZE bmx&4x team brno Ano
478 EJUN 101201 Jelínek Ondřej 2009 JR CZE Beko - bike racing team Ano
479 EJUN 109261 Fiedler Bruno 2012 JG CZE TJ Bižu Jablonec Ano
480 EJUN 108439 Prokeš Jarda 2013 JG CZE Commencal FDF Team Ano
481 EJUN 80253 Pňovský Sebastian 2011 JG CZE Silvini team Ano
482 EJUN 325523 Caudr Lukas 2013 JG CZE DRessler Ano
483 EJUN 326502 Soukup Kryštof 2012 JG CZE Ski&Bike Špičák Ano
484 EJUN 106583 Kohoutek Adam 2011 JG CZE Blue Fly Enduro Kids Team Ano
485 EJUN 324338 Červinka Antonín 2013 JG CZE Ano
486 EJUN 325660 Jabůrek Matyáš 2011 JG CZE AC Sparta Praha cycling akademie Ano
487 EJUN 323271 Sekyra Vojtěch 2011 JG CZE Ano
488 EJUN 107797 Moravec Matouš 2011 JG CZE Trutnov Trails Ano
489 EJUN 326609 Děreš Adam 2011 JG CZE Ano
490 EJUN 75742 ŽILÁK František 2012 JG CZE Ano
491 EJUN 100724 Kokešová Adéla 2012 JG CZE RIDEKO bike shop Ano
492 EJUN 326685 Krafka Matěj 2014 JG CZE Ano
493 EJUN 324334 Lukeš Tomáš 2013 JG CZE Yetymotosport Kraslice Ano
494 EJUN 323906 Benčík Vladimír 2014 JG SVK Športový klub Medvedica Ano
495 EJUN 81137 KOCUM Martin 2011 CZE TTK Klatovy Ano
496 EBIKE 323358 Dobiáš Marek 1989 EM18+ CZE rkolo.cz Ano
497 EBIKE 109377 Haug Tim 1999 EM18+ GER Ano
498 EBIKE 324377 Měchura David 1992 EM18+ CZE Ano
499 EBIKE 326821 Wiertelorz Julian 1999 EM18+ CZE Die Ano
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    logo magenta
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    Nutrend
  • Generální mediální partner
    Nova logo
  • DODAVATELÉ
           bikeporn logo katmar  rouvyDatový zdroj 1   lawi2   vtkulate

  • SERVISNÍ DEPO
    Kolofix logo
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    impulsDatový zdroj 339x  iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB   EWS Qualifier