Nová registrace

Neaktuální sezóna

Pozor, nacházíte se v detailu jednoho z předchozích ročníků závodu. Tato stránka o závodě není pro tento rok aktuální. Doporučujeme přejít na aktuální ročník závodu! Pokud si chcete pouze prohlédnout informace z předchozího ročníku, ignorujte prosím toto oznámení a pokračujte.

Přejít na letošní ročník

18.
listopad

Slavnostní vyhlášení České Enduro Serie 2021

Praha | 0° 0' 0.000" E 0° 0' 0.000" N
On-line registrace do 10.11.2021

Tradičním vyvrcholením České Enduro Serie 2021 je Finálový večer. Poslední akce termínové listiny 9. ročníku série se letos uskuteční 18. listopadu 2021 od 18h v Praze. Jeho hlavní náplní se opět stane slavnostní předání zasloužených cen nejrychlejším závodníkům, závodnicím i nejmladším účastníkům dětského endura uplynulé sezóny. Nejlepší cyklisté našeho seriálu se mohou těšit na originální trofeje, hodnotné ceny, dobré pohoštění a samozřejmě skvělou zábavu ve společnosti přátel i soupeřů. Kapacita je však omezená. 

Vítězové dospělých, dětských kategorií a členové vítězných teamů obdrží osobní pozvánku emailem pro 1 osobu, vítězové dětských kategorií obdrží pozvánku pro dítě plus 2 dospělé osoby do 10. listopadu. Vstup bude evidován na jméno. Vyhlašovat budeme první tři místa, u kategorie Race muži prvních pět míst. 

Lístky na jedinečný večer si může zakoupit každý zájemce přes registrační systém KPŽ za 500 Kč. Pozvánky zakoupené na webu nebudeme rozesílat fyzicky, hosté budou obesláni e-verzí. Registrace a možnost nákupu vstupenky je limitována datem 10. 11. do 11:00. Vstupenky není možné zakoupit na místě! A co že to za 500kc dostaneš? Cena zahrnuje vstup a catering. Dobře se najíš i napiješ. :-) Pro zakoupení vstupenky na slavnostní vyhlašování je nutné mít u nás registraci. 

Vstup pro pozvané bude otevřen od 18:00. Zahájení oficiálního programu je přesně v 19:00. Počítejte s časovou rezervou při dopravě na místo, Praha je Praha. 

Moc se na vás těšíme!

Organizátoři závodů České Enduro Serie a partneři série 2021.

Program:

18:00 uvítání hostů

19:00 Oficiální zahájení programu

19:00 Slavnostní vyhlášení vítězů

20:00 Ukončení oficiálního programu

20:00 Volná zábava 

23:30 Konec akce

 • GENERÁLNÍ PARTNER
  logo magenta
 • HLAVNÍ PARTNEŘI
  Nutrend
 • Generální mediální partner
  Nova logo
 • DODAVATELÉ
         bikeporn logo katmar  rouvyDatový zdroj 1   lawi2   vtkulate

 • SERVISNÍ DEPO
  Kolofix logo
 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

  impulsDatový zdroj 339x  iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB   EWS Qualifier