Nová registrace
22.-23.
květen

T-Mobile Enduro Race Kraličák

Stříbrnice | 16° 54' 29.814" E 50° 10' 38.672" N
Cíl: Ski Kraličák - Stříbrnice

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 RACE 58611 Říha Jakub 1992 REM CZE N1 TEAM Ano
2 RACE 46588 Myšík Milan 1993 REM CZE TREK KUR ENDURO Ano
3 RACE 46402 Tejchman Přemek 1988 REM CZE Qayron Factory Team Ano
4 RACE 3932 Charvát Matěj 1985 R35-44 CZE Banshee bikes / charvatBros Ano
5 RACE 52009 Bláha Vojtěch 1999 REM CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
6 RACE 46679 Prokop Michal 1981 R35-44 CZE Rock Machine Ano
7 RACE 42927 Hartl Štěpán 2003 U21M CZE Snowboard Zezula Ano
8 RACE 52738 Morávek Petr 1990 REM CZE Shibak Ano
9 RACE 58598 Adami Maxim 2001 U21M CZE Bikeporn - Chimpanzee Team Ano
10 RACE 48743 KLOKOČKA Vojtěch 2004 U21M CZE Bikestrike Ano
11 RACE 54978 Žilák František 1981 R35-44 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
12 RACE 46724 Vaner Jan 1983 R35-44 CZE TREK KUR Enduro Team Ano
13 RACE 105872 Kral Antonin 1996 REM CZE Kellys Factory team Ano
14 RACE 99286 Nevrkla Mikuláš 1998 REM CZE Bikeporn - Chimpanzee Team Ano
15 RACE 105717 Bartůněk Ota 2003 U21M CZE KRAB CYCLES Ano
16 RACE 85642 Paták Jiří 1992 REM CZE MONDRAKER ENDURO TEAM Ano
17 RACE 102326 Ledecký Michal 1990 REM CZE Bike Family Ano
18 RACE 97685 Kulhavý Radek 1984 R35-44 CZE Protocycles Ano
19 RACE 42049 Křížek Miroslav 1978 R35-44 CZE Commencal FDF Team Ano
20 RACE 49849 Reisner Petr 1975 R45-54 CZE GIANT cycling team Ano
21 RACE 47120 Čižinský Milan 1974 R45-54 CZE Madesign World Racing Ano
22 RACE 49183 Kuběna Lukáš 1980 R35-44 CZE Ano
23 RACE 99101 Zadák David 1999 REM CZE CYKLOTEAM Ostrov Ano
24 RACE 50098 Moško Martin 1990 REM CZE Commencal FDF Team Ano
25 RACE 84789 Nirnberg Petr 1990 REM CZE Ano
26 RACE 76085 Balous Martin 1998 REM CZE MONDRAKER ENDURO TEAM Ano
27 RACE 46775 Šván Vojtěch 1988 REM CZE EVIL Bikes Czech Ano
28 RACE 50368 Bartošek Lukáš 1988 REM CZE MONDRAKER ENDURO TEAM Ano
29 RACE 2177 Stejskal - VELOSERVIS Zbyněk 1975 R45-54 CZE VELOSERVIS RACE BIKE Ano
30 RACE 89425 Mífek Martin 1983 R35-44 CZE Favorit Brno Ano
31 RACE 100051 Szymczuk Łukasz Lusiek 1995 REM POL Whyte Racing Ano
32 RACE 73588 Bureš Miroslav 1989 REM CZE ČOV Expert racing Ano
33 RACE 105844 Čablík Jakub 1992 REM CZE Sapa bike Ano
34 RACE 84710 Kříž Adam 1995 REM CZE Cyklo team Kolárna Ano
35 RACE 105449 Maroul Tomas 2002 U21M CZE GAPP System - Kolofix Ano
36 RACE 94892 Otto Martin 1985 R35-44 GER Ano
37 RACE 94460 Tarkowski Marcin 1993 REM POL Freaky Rippers Ano
38 RACE 90829 Vykoupil Jan 1992 REM CZE DAB racing team Ano
39 RACE 94501 Seidl Martin 2001 U21M CZE FDF Commencal team Ano
40 RACE 80309 Jaroš Milan 1994 REM CZE Ano
41 RACE 53715 Szep Milan 1966 R55+ CZE BIKESTRIKE.COM Ano
42 RACE 86345 Ikonomidis Daniel 1994 REM CZE Commencal FDF Team Ano
43 RACE 106361 Morawski Filip 1999 REM CZE Ano
44 RACE 89011 Polák Jáchym 2003 U21M CZE Hobby Factory Racing Team Ano
45 RACE 72712 Miko Ladislav 1989 REM CZE Ano
46 RACE 106461 Lindner Kevin 1991 REM GER ShredERZ Ano
47 RACE 75109 Brychta Pavel 1987 REM CZE KCK Ano
48 RACE 54968 Průdková Barbora 1996 RZ CZE Multicraft MTB Team Ano
49 RACE 46885 Ondřej Jan 1983 R35-44 CZE Whyte racing team Ano
50 RACE 73737 Havlická Kristýna 1998 RZ CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    logo magenta
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    Nutrend
  • Generální mediální partner
    Nova logo
  • DODAVATELÉ
           bikeporn logo katmar  rouvyDatový zdroj 1   lawi2   vtkulate

  • SERVISNÍ DEPO
    Kolofix logo
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    impulsDatový zdroj 339x  iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB   EWS Qualifier