Nová registrace
11.-12.
září

KONA Enduro Race Špičák

Špičák na Šumavě | 13° 13' 16.811" E 49° 9' 55.679" N
Cíl: Bikepark Špičák

Start list

Přihlášení závodníci

Start. č. Trasa Reg. č. Jméno Ročník Kat. Země Klub Zaplaceno
1 RACE 46588 Myšík Milan 1993 REM CZE TREK KUR ENDURO Ano
2 RACE 58611 Říha Jakub 1992 REM CZE N1 TEAM Ano
3 RACE 58598 Adami Maxim 2001 U21M CZE Bikeporn - Chimpanzee Team Ano
4 RACE 99286 Nevrkla Mikuláš 1998 REM CZE Bikeporn - Chimpanzee Team Ano
5 RACE 48743 KLOKOČKA Vojtěch 2004 U21M CZE BIKESTRIKE.COM Ano
6 RACE 106461 Lindner Kevin 1991 REM GER ShredERZ Ano
7 RACE 75474 Pivnička Jakub 2004 U21M CZE Bikestrike Ano
8 RACE 42927 Hartl Štěpán 2003 U21M CZE Snowboard Zezula Ano
9 RACE 46679 Prokop Michal 1981 R35-44 CZE Rock Machine Ano
10 RACE 46823 Frenk Petr 1984 R35-44 CZE Protocycles Ano
11 RACE 54978 Žilák František 1981 R35-44 CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
12 RACE 73687 Leták Petr 1993 REM CZE Whyte racing team Ano
13 RACE 99101 Zadák David 1999 REM CZE CYKLOTEAM Ostrov Ano
14 RACE 105449 Maroul Tomáš 2002 U21M CZE GAPP System - Kolofix Ano
15 RACE 105140 Schubert André 1980 R35-44 GER ShredErz eV Ano
16 RACE 94501 Seidl Martin 2001 U21M CZE FDF Commencal team Ano
17 RACE 102326 Ledecký Michal 1990 REM CZE Bike Family Ano
18 RACE 106441 Schubert Marc 1985 R35-44 GER ShredErz e.V. Ano
19 RACE 52009 Bláha Vojtěch 1999 REM CZE Rock Machine Cyklomax enduro team Ano
20 RACE 47120 Čižinský Milan 1974 R45-54 CZE Madesign World Racing Ano
21 RACE 99690 Koryťák Milan 1999 REM CZE Sport Team Nýrsko Ano
22 RACE 105840 caska ivo 1983 R35-44 CZE PTBshop.cz Ano
23 RACE 105844 Čablík Jakub 1992 REM CZE Sapa bike Ano
24 RACE 42049 Křížek Miroslav 1978 R35-44 CZE Commencal FDF Team Ano
25 RACE 106361 Morawski Filip 1999 REM CZE Ano
26 RACE 97685 Kulhavý Radek 1984 R35-44 CZE Protocycles Ano
27 RACE 100051 Szymczuk Łukasz Lusiek 1995 REM POL Whyte Racing Ano
28 RACE 99645 Šrail Milan 1978 R35-44 CZE MMMM Ano
29 RACE 105717 Bartůněk Ota 2003 U21M CZE KRAB CYCLES Ano
30 RACE 77804 Hynčica Vlastimil 1978 R35-44 CZE Top on Trail Ano
31 RACE 73588 Bureš Miroslav 1989 REM CZE ČOV Expert racing Ano
32 RACE 49849 Reisner Petr 1975 R45-54 CZE GIANT cycling team Ano
33 RACE 85642 Paták Jiří 1992 REM CZE MONDRAKER ENDURO TEAM Ano
34 RACE 54968 Průdková Barbora 1996 RZ17+ CZE Multicraft MTB Team Ano
35 RACE 207027 Weber Václav 1987 REM CZE Bikestrike.com Ano
36 RACE 84789 Nirnberg Petr 1990 REM CZE Ano
37 RACE 72712 Miko Ladislav 1989 REM CZE Ano
38 RACE 323586 Zúbek Petr 1970 R45-54 CZE ZUBR Racing Ano
39 RACE 54970 Radil Jakub 1987 REM CZE Kolofix Ano
40 RACE 73196 Míka Antonín 1992 REM CZE Fami Truhlářství Ano
41 RACE 38266 FIEDLER Zdeněk 2002 U21M CZE Čistý sport Ano
42 RACE 80309 Jaroš Milan 1994 REM CZE Ano
43 RACE 105813 Doškář Petr 1985 R35-44 CZE Ano
44 RACE 323654 Dvořáček Petr 1988 REM CZE Ano
45 RACE 99483 Puffer Dominik 1993 REM CZE FDF Bike Shop Ano
46 RACE 323437 Pecina Robert 1985 R35-44 CZE Ano
47 RACE 53453 Hynčica Petr 1973 R45-54 CZE Top no Trail Ano
48 RACE 107361 Granát Matěj 1999 REM CZE GAPP System - Kolofix Ano
49 RACE 90829 Vykoupil Jan 1992 REM CZE DAB racing team Ano
50 RACE 106451 Herrmann Hannes 1989 REM GER MSC Thalheim Ano
  • GENERÁLNÍ PARTNER
    logo magenta
  • HLAVNÍ PARTNEŘI
    Nutrend
  • Generální mediální partner
    Nova logo
  • DODAVATELÉ
           bikeporn logo katmar  rouvyDatový zdroj 1   lawi2   vtkulate

  • SERVISNÍ DEPO
    Kolofix logo
  • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    impulsDatový zdroj 339x  iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB   EWS Qualifier