Nová registrace

TV Nova generálním mediálním partnerem T-Mobile Česká Enduro Série.

Novým generálním mediálním partnerem cyklistického seriálu T-Mobile Česká Enduro Série se od sezony 2021 stává TV Nova.

Česká Enduro Série, největší enduro MTB seriál v ČR i Evropě pro širokou veřejnost, má za sebou rok plný výzev. A přestože se organizátoři v roce 2020 museli vyrovnat s mnoha překážkami, síla projektu i celé cyklistiky se naplno ukázala ve schopnosti přizpůsobit se novým podmínkám a nadále přinášet radost tisícům účastníků a fanoušků po celé republice.

enduro nova

„Mnohé jsme se naučili, a právě na zkušenosti i skvěle sladěný tým budeme sázet také v roce 2021. Pečlivě sledujeme aktuální vývoj vládních nařízení a vyplývajících povinností pro sport, nicméně pevně věříme, že na plánovaný 23. květen již bude možné uspořádat první akci. Samozřejmě s plným respektem k opatřením a doporučením, která budou v danou chvíli v platnosti,“ uvedl Tomáš Pravenec, ředitel komunikace pořádající agentury Petr Čech Sport. „Jsme nadšeni, že TV Nova bude součástí naší partnerské rodiny. Jedná se o dlouhodobě nejsledovanější českou televizní stanici, která denně zasahuje miliony diváků všech věkových stupínků. Naše spolupráce tak nebude ohraničena jen zpravodajstvím z jednotlivých závodů, ale především pak kompletním a dlouhodobým představením cyklistiky a sportu jako ideální formy trávení volného času pro celou rodinu.“


TV Nova je dlouhodobě aktivním a zásadním hráčem na poli televizního sportu. Díky programům Nova Sport 1 a Nova Sport 2 nabízí divákům přímé přenosy a specializované magazíny z nejprestižnějších soutěží světa včetně hokejové NHL, basketbalové NBA, tenisové ATP a mnoha dalších eventů pro fanoušky fotbalu, rugby, bojových sportů, motorismu či lyžování. Sportovní zprávy, které zakončují hlavní zpravodajský blok TV Nova, jsou pak nejsledovanějším sportovním pořadem Česka. „Sport je dlouhodobě jednou z našich programových priorit, a zejména cyklistiku vnímáme jako společenský fenomén. Kolo pro život i T-Mobile Česká Enduro Série lákají tisíce sportovců v Česku, profesionály, ale i celé rodiny včetně nejmenších dětí. Skvělá zábava napříč generacemi, moderní komunikace a touha přivést co nejvíce lidí k aktivnímu sportu. To jsou základní pilíře, které chceme společně s profesionály ze společnosti Petr Čech Sport dále rozvíjet,“ řekl za TV Nova Jakub Strýček, ředitel marketingu, který dále doplnil: „Naším cílem není sportovní zpravodajství, ale hlavně představení kouzla cyklistiky ve všech jejích podobách. Zapojeny tak nebudou jen sportovní stanice, ale také široké spektrum dalších pořadů a komunikačních kanálů ve spolupráci s hlavními tvářemi naší televize.“


Partnerství je víceleté s možností dalšího prodloužení. „Je na místě poděkovat také České televizi, která byla několik posledních sezon generálním mediálním partnerem projektu. Česká televize pomohla transformovat projekt do jeho současné podoby, spoluvytvářela jeho přerod od čistě závodních akcí po sportovní seriál pro širokou veřejnost. Spolupráce to byla vždy férová a jsme rádi, že ČT zůstává spojena s dalšími sportovními projekty z produkce naší agentury,“ zakončil Pravenec.

 • DSC 0796 1
 • 20190609 ROB EM1X 6090977
 • DSC 5344
 • DSCF0200
 • DSCF9025
 • L1008639

9. ročník T-Mobile Česká Enduro Serie

Disciplína, která reprezentuje původní myšlenku MTB: návrat k přírodě a přátelské neformální atmosféře. Kombinuje všechny MTB dovednosti - vytrvalost, techniku, strategii a rozvahu.

Kamarádská atmosféra
Trasy i pro hobby jezdce
Mechanické depo
Půjčovna a testování kol
Mytí kol
Občerstvovací stanice
 •  logo magenta
 • Nova logo  
 •  logo magenta      
 • Nova logo  

Řekli o nás

petr čech

Petr Čech

Enduro závody zaujmou každého hned na první pohled. Jsou fotogenické a atraktivní. Když se k tomu přičte přátelská atmosféra mezi závodníky, určitě stojí za to, vyzkoušet je. Až se dostatečně otrkám na „Kápéžetku“, určitě do toho půjdu.

Frky

Michal Prokop

Enduro závod je v podstatě jako nedělní výlet s partou dobrých kámošů. Skvěle si zajezdíte a během výšlapů se stačíte podělit o zážitky z trati i probrat taktiku do další erzety. Enduro Serie nabízí skvělé traily pro všechny typy bikerů, včetně těch jednodušších pro hobíky. V tom je česká série jedinečná.

 
 

Pořádáme pro vás i další oblíbené závody

Kolo pro život

Zúčastněte se nejoblíbenějších českých závodů v běhu na lyžích. Čekají vás upravené tratě, škola lyžování i nesoutěžní Open jízda. Navíc můžete přijet s celou rodinou!

Více o závodech
Stopa pro život

Stopa pro život

Zúčastněte se nejoblíbenějších českých závodů v běhu na lyžích. Čekají vás upravené tratě, škola lyžování i nesoutěžní Open jízda. Navíc můžete přijet s celou rodinou!

Více o závodech
Stopa pro život

Pražské schody

Jeden z nejstarších mezinárodních městských závodů na horských kolech. Poměřte své síly s předními domácími i světovými cyklisty v krásném prostředí historické Prahy.

Více o závodech
Stopa pro život

TEST & EXPO

Podzimní cyklistický veletrh určený odborné i široké veřejnosti. Představení a testování cyklistických novinek nadcházející sezóny, prezentace značek, odborné workshopy a školení, soutěže, vyjížďky, party.

Více o veletrhu
TEST & EXPO
 • GENERÁLNÍ PARTNER
  logo magenta
 • Generální mediální partner
  Nova logo
 • DODAVATELÉ
         bikeporn logo katmar  rouvyDatový zdroj 1   lawi2   vtkulate

 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB