Nová registrace

Vyměňte enduro kolo za běžky a přijeďte na Stopu pro život

Nastal čas zazimovat svá enduro kola a přejít na běžky!!! Zima se nám hlásí o slovo a my máme velkou radost, že Ti můžeme oznámit termíny pro 11. sezonu Stopy pro život. Termíny závodů jsou k náhlednutí níže. Těšíš se?

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pokud chceš, aby Ti nic neuniklo, tak nás nezapomeň sledovat na našich sociálních sítích a webu.

Facebook – https://www.facebook.com/stopaprozivot

Instagram – https://www.instagram.com/stopaprozivot/

Web - https://www.stopaprozivot.cz/ 

Vzhledem k situaci s Covid-19 bychom vás rádi informovali a zároveň ubezpečili o tom, že pokud nebude zákaz vycházení a bude sníh, tak Stopa pro život se uskuteční. To jsou jediné dvě překážky, které nás zastaví. Máme připraveno několik variant, které podléhají jednotlivým úrovním PES a zdraví žádného účastníka tak není ohroženo. Po zkušenostech s pořádáním závodů Kolo pro život víme, co očekávat a na co se připravit. Máme také vytvořený hygienický manuál, a tak se není čeho bát!

Pokud bychom se dostali do situace, kdy nebudeme schopni nějaký závod uskutečnit, tak ti startovné převedeme na další závod. V případě, že se přihlásíš na poslední závod sezony a neuskutečnil by se, tak ti startovné převedeme do dalšího ročníku.

Organizátoři Stopy pro život se rozhodli pro včasnou změnu termínu u prvního závodu VIAMONT Ve stope Zlaté lyže, která se měla uskutečnit tento víkend 16.1.2021. Místo akce, oblíbená Vysočina Arena, zůstává. Nový termín je naplánován na sobotu 13. února. Pokud tedy vše půjde podle plánu, 11. Sezona Stopy pro život odstartuje Jilemnickou 50 na konci ledna.

Otvírák letošního ročníku Stopy pro život bude jak bylo psáno výše Jilemnická 50, která proběhne vzhledem k současné situaci v jiné podobě. Akci není bohužel možné uspořádat tak, jak jsme zvyklí, nicméně slíbili jsme, že si s nastalou situací poradíme, a tak se také stalo. Zdraví nás všech je na prvním místě, nicméně věříme, že občasný pohyb na čerstvém vzduchu může lidské tělo řádně povzbudit.

Jak to bude vypadat?

Registrace v původním formátu byla z logických důvodů zastavena, nebylo by od nás ukázkou fair play vybírat startovné a slibovat hory doly. Trasy pro vás však průběžně upravujeme, proto je tu možnost zažít Jilemnickou 50 individuálně a zároveň podpořit nás, běžkařské nadšence z ČKS SKI Jilemnice, zakoupením příspěvku na úpravu tras, které pro vás tradičně upravujeme nejen na Roudnici, ale např. i na Horních Mísečkách.

Projeďte si individuálně upravené trasy v souladu s opatřeními Vlády ČR!

Kdy a kde?

Od pátku 29. 1. 2021 do neděle 31. 1. 2021 je pro Vás v časech

• Pá – 9:00 – 18:00
• So – 9:00 – 18:00
• Ne – 9:00 – 16:00

Připravena časomíra v místě původního startu a cíle na Roudnici, kde je možné si individuálně projet trasu s měřeným časem. Více informací na webu Stopa pro život 

Děkujeme za podporu a těšíme se na Tebe na startu!

Organizační tým Stopy pro život

stopa

 • DSC 0796 1
 • 20190609 ROB EM1X 6090977
 • DSC 5344
 • DSCF0200
 • DSCF9025
 • L1008639

9. ročník T-Mobile Česká Enduro Serie

Disciplína, která reprezentuje původní myšlenku MTB: návrat k přírodě a přátelské neformální atmosféře. Kombinuje všechny MTB dovednosti - vytrvalost, techniku, strategii a rozvahu.

Kamarádská atmosféra
Trasy i pro hobby jezdce
Mechanické depo
Půjčovna a testování kol
Mytí kol
Občerstvovací stanice
 •  logo magenta
 • Nova logo  
 •  logo magenta      
 • Nova logo  

Řekli o nás

petr čech

Petr Čech

Enduro závody zaujmou každého hned na první pohled. Jsou fotogenické a atraktivní. Když se k tomu přičte přátelská atmosféra mezi závodníky, určitě stojí za to, vyzkoušet je. Až se dostatečně otrkám na „Kápéžetku“, určitě do toho půjdu.

Frky

Michal Prokop

Enduro závod je v podstatě jako nedělní výlet s partou dobrých kámošů. Skvěle si zajezdíte a během výšlapů se stačíte podělit o zážitky z trati i probrat taktiku do další erzety. Enduro Serie nabízí skvělé traily pro všechny typy bikerů, včetně těch jednodušších pro hobíky. V tom je česká série jedinečná.

 
 

Pořádáme pro vás i další oblíbené závody

Kolo pro život

Zúčastněte se nejoblíbenějších českých závodů v běhu na lyžích. Čekají vás upravené tratě, škola lyžování i nesoutěžní Open jízda. Navíc můžete přijet s celou rodinou!

Více o závodech
Stopa pro život

Stopa pro život

Zúčastněte se nejoblíbenějších českých závodů v běhu na lyžích. Čekají vás upravené tratě, škola lyžování i nesoutěžní Open jízda. Navíc můžete přijet s celou rodinou!

Více o závodech
Stopa pro život

Pražské schody

Jeden z nejstarších mezinárodních městských závodů na horských kolech. Poměřte své síly s předními domácími i světovými cyklisty v krásném prostředí historické Prahy.

Více o závodech
Stopa pro život

TEST & EXPO

Podzimní cyklistický veletrh určený odborné i široké veřejnosti. Představení a testování cyklistických novinek nadcházející sezóny, prezentace značek, odborné workshopy a školení, soutěže, vyjížďky, party.

Více o veletrhu
TEST & EXPO
 • GENERÁLNÍ PARTNER
  logo magenta
 • Generální mediální partner
  Nova logo
 • DODAVATELÉ
         bikeporn logo katmar  rouvyDatový zdroj 1   lawi2   vtkulate

 • HLAVNÍ MEDIÁLNÍ PARTNEŘI

    iVelo logo modre logo velo mtbs PB corporate RGB